Zavolejte (+420) 777 801 718
 

Martina Winklerová - zdravá výživa, poradenství

Martina Winklerová - zdravá výživa, poradenství

Martina Winklerová

Jmenuji se Martina Winklerová.
Po absolvování gymnázia jsem vystudovala učitelství pro střední školy, obor anglický jazyk – tělesná výchova a doktorský studijní program oboru Kinantropologie, což je věda zabývající se strukturou a funkcí pohybových činností člověka, jejich rozvojem a významem pro různé věkové skupiny obyvatel a to v podmínkách tělesné výchovy, sportu, fyzioterapie, rekreace a zdravotní tělesné výchovy.

Sport byl a je nedílnou součástí mého života již od 5 let. Jako aktivní sportovkyně, učitelka tělesné výchovy, lektorka různých sportovních aktivit a především matka tří aktivně sportujících dětí jsem v průběhu let poznala důležitost toho, co člověk jí a na jaké „palivo“ pak jeho organismus funguje. S tím souvisí i můj současný zájem a má práce v oblasti správné výživy dospělých, dětí a sportovců. V průběhu posledních 8 let jsem absolvovala řadu kurzů určených pro výživové poradce a své znalosti si neustále rozšiřuji sledováním aktuálního vývoje nových poznatků na poli výživy a doplňků stravy. Jsem členem Aliance výživových poradců

Ve své výživové a pohybové poradně ráda poskytnu informace nejen dospělým, kteří se o problematiku výživy a vhodné pohybové aktivity zajímají, ale i rodičům sportujících dětí, pro které je správný stravovací režim vzhledem k jejich tréninkovému zatížení extrémně důležitý a sportovními kluby a trenéry bohužel často opomíjený.

Přijďte se poradit v otázkách zdravého hubnutí osobně, nebo využijte naši e-poradnu.