Zavolejte (+420) 777 801 718
 

Výživa dospělých

Výživa dospělých

Úvodní konzultace

Během úvodní konzultace si s klienty popovídáme o důvodu jejich návštěvy, jejich přání a motivaci a na základě zjištěných informací nabídneme plán dalšího postupu.

Rozbor stávajícího jídelníčku

Kvůli odhalení možných stravovacích chyb je nutné s klienty rozebrat jejich stávající jídelníček a to formou dotazníku a následného rozboru odpovědí v něm.

Vážení na speciální váze

Z výsledků zvážení klienta na speciální váze dokážeme přesně stanovit poměr svalové hmoty, útrobního tuku, podkožního tuku, ale také množství tělesné vody v jednotlivých částech těla. Získáváme tak informace o klientově bazálním metabolismu, což je odrazový můstek pro správné nastavení individuálního stravovacího plánu. Vážením v průběhu dodržování nového stravovacího plánu pak můžeme sledovat změny, které v těle probíhají a případně jídelníček upravovat.

Vypracování individuálního stravovacího plán

Individuální stravovací plán je sestaven přímo na „míru“ danému klientovi, zohledňuje jeho stravovací preference, potravinové alergie či intolerance. Obsahuje nejen podrobný jídelníček na každý den, ale také recepty k přípravě jednotlivých jídel a nákupní seznam potřebných potravin a ingrediencí. Plán také obsahuje vhodný pitný režim.

Průběžné konzultace

Klienti, kteří se rozhodnou do našeho programu zapojit, budou mít možnost pravidelné konzultace a podpory. Naším cílem je dosáhnout Vašeho cíle.

Asistovaný nákup

Český trh je plný potravin velmi různé kvality a někteří lidé se často nedokáží rozhodnout, co mají vlastně koupit. Nabízíme proto asistovaný nákup v jakémkoli obchodním domě v blízkém okolí. Pomůžeme klientovy vybrat potraviny zdravé, přiměřené ceny a především hodící se do jejich stravovacího plánu.

Doporučení pohybového programu

Pohyb je stejně důležitý pro lidské zdraví jako strava. Působí nejen jako prostředek pro udržení dobré kondice lidského organismu, ale nesmírně významný je i jeho antistresový a relaxační účinek. Aby ale pravidelný pohyb či sportovní aktivita splňovaly dané cíle, je třeba je vhodně zvolit – přizpůsobit časovým, prostorovým a především zdravotním podmínkám jedince.

Klientům proto nabízíme vedle vypracování individuální stravovacího plánu také doporučení vhodné sportovní aktivity.

Ceník služeb

Úvodní konzultace zdarma
Vážení, analýza výsledků,
rozbor stávajícího jídelníčku + doporučení
500 Kč
Úprava stávajícího jídelníčku 500 Kč
Asistovaný nákup 300 Kč/hodina
Individuální stravovací a pohybový plán 1500 Kč
E-poradna (zaslání jídelníčku na 1 měsíc mailem)
Plán sestaven na základě vyplněného dotazníku.
500 Kč
Konzultace mimo stravovací a pohybový plán 250 Kč/hodina
Přijďte se poradit v otázkách zdravého hubnutí osobně, nebo využijte naši e-poradnu.